stat4u

Ekomuzeum Izerska Wieś - Jizerska Ves

Nasze WARSZTATY

Przyroda / Příroda

GOPR/Horská služba

FACEBOOK

Facebook - strona polska

 

Facebook - strona czeska

Tabela km

Statystyka

stat4u

Dane

Kowalowe Skały


Eko-Turystyka“ Kowalowe Skały“

Wrzeszczyn 25 a

58-508 Jelenia Gora

Tel.00 48 75 7524482, 00 48 502 252 730

www.kowaloweskaly.pl

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oferta

Eko-Turystyka „Kowalowe Skały”

Lubisz jak budzi Cię pianie koguta? A świeże jajko na śniadanie? Spacerować po łące (boso ) podziwiając panoramę Karkonoszy, Gór Izerskich, Kaczawskich. Pokazać dzieciom jak wygląda owieczka, koza, daniel, królik. Pozwolić poznać przez dotyk co to jest wełna i jak powstaje filc. Jesteś smakoszem, koneserem,wędrowcą, joginem, rowerzystą. Kilka dni z dala od zgiełku miasta, przy ognisku, z przyjaciółmi, rodziną.

Zapraszamy:

● pokoje z łazienkami

● zdrowa,wiejska kuchnia

● dania z  jagnięciny

● przysmaki z wędzarni

● warsztaty dla dzieci i dorosłych

● zwierzyniec

● bajkowa ścieżka

● chata grilowa

● taras widokowy

● Zagroda Edukacyjna

 

„Od owieczki do niteczki“ w formie warsztatów pod takim tytułem zaprezentujemy nasze gospodarstwo Ekoturystyczne „Kowalowe Skały”.Pokażemy jak żyją owieczki wrzosówki, daniele, kozy, króliki. Dzieci będą mogły samodzielnie zrobić owieczkę lub aniołka z wełny, a rodzice gremplować,  lub... spróbować specjałów z domowej wędzarni.

Zapraszamy do współpracy nauczycieli i instruktorów, biura podróży. Jesteśmy Zagrodą Edukacyjną należącą do sieci ogólnopolskiej, powstałej z inicjatywy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, prowadzacą programy dla grup dzieci w wieku od 5 do 12 lat.Naszym atutem jest doświadczenie, bezpieczna przestrzeń (Natura 2000), kontakt ze zwierzętami żyjącymi w warunkach naturalnych i pasja, którą dzielimy się z gośćmi.

Galeria