stat4u

Ekomuzeum Izerska Wieś - Jizerska Ves

Nasze WARSZTATY

Przyroda / Příroda

GOPR/Horská služba

FACEBOOK

Facebook - strona polska

 

Facebook - strona czeska

Tabela km

Statystyka

stat4u

Oferta

 

MUZEUM VÝROBY HRAČEK


Otevírací doba:

Po - Pá

8:30 - 16:00

So

10:00 - 16:00

Rezervace prohlídek:

Tel.: 483 356 325
Mobil: 721 843 020
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Přístup: auto, vlak, autobus, kolo, pěšky

Nabídka:

Pokud rádi poznáváte a objevujete nové věci, neměla by uniknout vaší pozornosti možnost navštívit naši továrnu, a proniknout tak do tajů výroby dřevěných hraček. Interaktivní exkurze Vás provede výrobou s více jak 100letou tradicí. Na vlastní oči spatříte historické stroje, dobové hračky i současnou výrobu.

Prohlídky muzea a výroby jsou možné pouze s průvodcem. Poutavý výklad vás zasvětí do specifických výrobních technologií na strojích z období 1920 – 1960. Nahlédnete do jednotlivých výrobních středisek od přípravy materiálu přes sušení, soustružení, vrtání, barvení až po samotnou kompletaci výrobků.

Dozvíte se řadu zajímavostí souvisejících s výrobním procesem a dlouholetou historií naší továrny. Kromě vnitřních zážitků si můžete odnést také věcnou vzpomínku v podobě nejrůznějších výrobků, které zakoupíte v naší podnikové prodejně. Po předložení vstupenky z exkurze vám bude navíc poskytnuta sleva na nákup dílků do kreativních dílen, kde si můžete vytvořit hračku dle vlastní fantazie.

Exkurze trvá přibližně 50-60 minut, proto poslední prohlídka může začít nejpozději v 15:00. Vzhledem k délce prohlídky a rušnému prostředí na některých střediscích doporučujeme účast pro děti nad 4 roky. Prohlídka probíhá v prostorech se zvýšenou prašností. Pro školní a předškolní skupiny lze předem domluvit upravenou trasu prohlídky.

 

 

Vstupné základní, minimální počet 5 osob, ceny za 1 osobu:

Dospělí

90 Kč

Děti do 18 let

70 Kč

Senioři od 63 let

80 Kč

Vstupné snížené, pro skupiny 15 osob a více, ceny za 1 osobu:

Dospělí

80 Kč

Děti do 18 let

60 Kč

Senioři od 63 let

70 Kč

Individuální vstupné, ceny za 1 osobu:

1 osoba

350 Kč

2 osoby

200 Kč

3-4 osoby

150 Kč

Vzhledem k velkému zájmu návštěvníků doporučujeme exkurzi objednat předem. Pro neobjednané nejsme schopni při plné kapacitě zajistit okamžité zahájení prohlídky.

 

Pro zájemce nabízíme možnost zakoupení turistických vizitek číslo 1693 a 1694 - Muzeum výroby hraček.

Kavárna:

K dispozici je široký sortiment teplých i studených nápojů včetně točené Kofoly a drobného sladkého občerstvení. K internetu se můžete připojit pomocí místní sítě Wi-Fi.

 

Doplňkové služby:

Pro zájemce nabízíme možnost zakoupení turistických vizitek číslo 1693 a 1694 - Muzeum výroby hraček.

Prodej firemních produktů (dřevěné hračky, hry, komponenty, dílky, korálky), kavárna, kreativní dílny pro děti „Udělej si svoji hračku“.

KREATIVNÍ DÍLNY

Po exkurzi si můžete zakoupit v podnikové prodejně kromě našich výrobků také sáček s různými dílky a v našich kreativních dílnách nechat popustit uzdu své fantazii a vyrobit si svoji vlastní hračku. Dílny jsou určeny pro děti od 4 let. Tvořit můžou nejen děti, ale také jejich doprovod.

Cena sáčku je 80,- Kč. Vstup do dílen je po zakoupení sáčku zdarma. Po předložení vstupenky z exkurze (ze stejného dne) je poskytnuta sleva na sáček ve výši 40,- Kč. Slevu nelze kumulovat, platí pouze na 1 sáček.

V dílnách jsou k dispozici veškeré potřebné pracovní pomůcky a materiál (např. nůžky, lepidlo, fixy…).
 

Oferta po polsku

MUZEUM PRODUKCJI ZABAWEK

http://www.starakamienica.eu/index.php/muzeum-vyroby-hracek-detoa-jiretin-pod-bukovou

 

MUZEUM PRODUKCJI ZABAWEK / Muzeum výroby hraček

 

Jiřetín pod Bukovou 6

468 43 Jiřetín pod Bukovou

tel. (+420) 483 356 325

tel. (+420) 721 843 020

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.muzeumvyrobyhracek.cz

GPS: 50,756499 15,264608

 

MUZEUM PRODUKCJI ZABAWEK

Otwarte:

pon-pt., godz. 8-16

sob., godz. 10-16

 

Muzeum jest otwarte w dni powszednie, w sobotę, a w niektórych okresach również w niedzielę. Święta państwowe nie mają wpływu na godziny otwarcia. Muzeum jest nieczynne w święta Bożego Narodzenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości można się z nami skontaktować telefonicznie bądź przez e-mail. Sobotnie i niedzielne zwiedzanie odbywa się o pełnych godzinach od 10 do 15, za wyjątkiem wycieczek z zarezerwowanym wstępem. Weekendowe zwiedzanie odbywa się jedynie przy częściowej pracy hal produkcyjnych.

 

Ze względu na wielkie zainteresowanie odwiedzających zalecamy ustalić termin zwiedzania z wyprzedzeniem. Bez rezerwacji nie gwarantujemy natychmiastowego udostępnienia ekspozycji.

 

Rezerwacje zwiedzania:

tel. (+420)483 356 325

kom. (+420) 721 843 020

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dojazd: auto, pociąg, autobus, rower, piechotą.

 

Oferta:

Jeśli lubicie odkrywać i poznawać nowe rzeczy, nie może umknąć waszej uwadze możliwość odwiedzenia naszej fabryki. Będzie mogli w niej poznać tajniki produkcji drewnianych zabawek. Interaktywna wycieczka powiedzie Was przez produkcję o ponad 100-letniej tradycji. Na własne oczy zobaczycie historyczne maszyny, epokowe zabawki i współczesne produkty.

Zwiedzanie muzeum i produkcji jest możliwe wyłącznie z przewodnikiem. Frapująca prezentacja poświęcona technologiom produkcyjnym na maszynach z lat 1920-1960. Zajrzycie na poszczególne stanowiska produkcyjne: od przygotowania materiału przez suszenie, struganie, wiercenie, malowanie aż po samo składanie wyrobu.

Poznacie szereg interesujących zawiłości procesu produkcyjnego i długoletnią historię naszej fabryki. Poza wspomnieniami możecie zabrać ze sobą na zawsze także pamiątkę w postaci najróżniejszych produktów, które zakupicie w naszym sklepie firmowym. Po okazaniu biletu wstępu do muzeum otrzymacie rabat na zakup zestawu do kreatywnych warsztatów. Będziecie mogli wykonać własną zabawkę popuszczając wodze fantazji.

Zwiedzanie trwa ok. 50-60 minut. Dlatego ostatnia wycieczka może rozpocząć zwiedzanie najpóźniej o godz. 15. Z uwagi na długość zwiedzania i hałaśliwe środowisko na niektórych stanowiskach zalecamy udział w zwiedzaniu dzieciom powyżej 4 roku życia. Zwiedzanie przebiega w wnętrzach o podwyższonym zapyleniu. Dla grup szkolnych i przedszkolnych można uprzednio ustalić zmianę trasy zwiedzania.

 

Bilety grupowe, dla minimalnej grupy 5 osób; cena za 1 osobę:

Dorośli 90 Kč

Dzieci (do 18 lat) 70 Kč

Seniorzy (od 63 lat) 80 Kč

 

Bilety zniżkowe, dla grupy 15 osób i większej; cena za 1 osobę:

Dorośli 80 Kč

Dzieci (do 18 lat) 60 Kč

Seniorzy (od 63 lat) 70 Kč

 

Bilety indywidualne; ceny za 1 osobę:

1 osoba 350 Kč

2 osoby 200 Kč

3-4 osoby 150 Kč

 

Usługi dodatkowe

Sprzedaż produktów firmowych (zabawki drewniane, gry, komponenty, zestawy rękodzielnicze, koraliki), kawiarnia, warsztaty twórcze dla dzieci "Wykonaj swoją zabawkę".

Zainteresowanym oferujemy możliwość zakupienia turystycznych wizytówek numer 1693 i 1694 - Muzeum výroby hraček.

 

Warsztaty kreatywne

Po wycieczce możecie zakupić w sklepie fabrycznym oprócz naszych wyrobów także woreczek z różnymi zestawami rzemieślniczymi i zostać w naszych kreatywnych warsztatach. Popuszczając wodze fantazji wykonacie swą własną zabawkę. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci od 4 lat. Tworzyć mogą nie tylko dzieci, ale także ich opiekunowie.

 

Cena zestawu wynosi 80,- Kč. Wstęp do warsztatów po zakupieniu zestawu jest darmowy. Po okazaniu biletu wstępu do muzeum (z danego dnia) obowiązuje zniżka na woreczek w wysokości 40,- Kč. Zniżki nie można łączyć - obowiązuje na 1 woreczek.

W warsztatach do dyspozycji są wszelkie potrzebne do pracy pomoce i materiały: nożyczki, klej itp.

 

Kawiarnia

W jej ofercie szeroki asortyment ciepłych i chłodzonych napojów wraz z laną Kofolą i drobnych słodkich przekąsek. Z Internetu możecie skorzystać za pomocą lokalnej sieci Wi-Fi.

Galeria

 

 

Továrna / Fabryka

stálá expozice / stała ekspozycja

ruční malování krtka / ręczne malowanie krecika

ruční malování figurek / ręczne malowanie figurek

pohled do dílny / podgląd do warsztatu

špindláky

krtci / kreciki

Tofáčci v muzeu / Tofaci w muzeum

 

 

 

 

surové dílky / surowe sztuki

barvírna / barwiarnia

barvírna / barwiarnia

barvírna / barwiarnia